[SGO] Sarajevo Gaming Organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo Counter Strike Source Clan

HomeTražiRegistracijaLogin

Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....

Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
thunder

thunder

Broj komentara : 69
Mjesto : zagreb

Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 03 2010, 13:56

ajde organizirajte dns nes ja cu doc u 3 pa do 5 negdje i onda jos navecer dodem..
Na vrh Go down
Guest
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 09 2010, 22:31

moze shime sto se mene tice samo koji dan ???pa cu wreme probat uskladit...
Na vrh Go down
thunder

thunder

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 09 2010, 22:51

Sh@njik@{sRb} (citat):
moze shime sto se mene tice samo koji dan ???pa cu wreme probat uskladit...

ajde neki trening ako org. napisite na forum ja cu se isto probat uskladit a za war imate postavu pa to nista...
Na vrh Go down
thunder

thunder

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 09 2010, 22:52

kobazzZz (citat):
Shime
New
!ns ( Bull )
Zvonac
kobazz

i treba novu postavu odredit...
Na vrh Go down
alen

Broj komentara : 98
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 09 2010, 23:16

ja war-ove mogu igrat kad sam kuci (logicno Very Happy).. posto je sad skola pocela i tako :S ove sedmice sam prva smjena sljedece druga pa prva druga i tako u nedogled :/ .. a vikendom mogu uvijek Smile pozz
Na vrh Go down
Sensei

Sensei

Broj komentara : 11

KomentarNaslov komentara: cw   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeMon Feb 22 2010, 23:53

clanwar se striktno igra 5vs5 igraca.. nikako vise ili manje Wink
nije ovo call of duty Smile
Na vrh Go down
shime
Admin
shime

Broj komentara : 363

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23 2010, 02:44

erased (citat):
clanwar se striktno igra 5vs5 igraca.. nikako vise ili manje Wink
nije ovo call of duty Smile

neka si nam reko mi nismo znali ,vrijedi imati jednog kao tebe u klanu definitivno
Na vrh Go down
https://sarajevo-gaming.forumbo.net
Sensei

Sensei

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23 2010, 10:20

-.-
nemate vi svi zajedno iskustva koliko ja sam,a kamoli moja cela ekipa...
niko od vas nije igrao ni LAN war...
Na vrh Go down
shime
Admin
shime

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23 2010, 13:27

erased (citat):
-.-
nemate vi svi zajedno iskustva koliko ja sam,a kamoli moja cela ekipa...
niko od vas nije igrao ni LAN war...

izvinite gospodine profesionalac ,mi se svi kolektivno kajemo zbog vrijedjanja vase reputacije i ne primanja u klan ,pa zasto ce nam jedan profesionalac u klanu kada smo mi svi rekreativci ....
Na vrh Go down
Separator

Broj komentara : 132
Mjesto : poznanovec

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23 2010, 14:53

lol!
Na vrh Go down
alen

Broj komentara : 98

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23 2010, 16:57

wahahahahwahaha
Na vrh Go down
Sensei

Sensei

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24 2010, 15:50

alo ajde cw za vikend..?
Na vrh Go down
thunder

thunder

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 25 2010, 11:21

Sensei (citat):
alo ajde cw za vikend..?

gle kad nabave svi iz klana steam jer neki cw serveri su steam serveri i onda ne mogu na seerver... al ako nije i ako hoce igrat nezz..dodi na nas server kad ces htjet..
Na vrh Go down
Sensei

Sensei

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 25 2010, 13:42

sutra dobijam steam... ajde za vikend.. imamo svi steam..? u koliko? imate serv?
Na vrh Go down
Vranja

Vranja

Broj komentara : 20
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 23:23

Shime jel mozemo sutra odigrati war na serveru nasem protiv HARDCORE GAMER clana..Oni su non steam klan onako beze samo radi nas da vjezbamo..Negdje oko 8 navece..
Na vrh Go down
shime
Admin
shime

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 02:47

Vranja (citat):
Shime jel mozemo sutra odigrati war na serveru nasem protiv HARDCORE GAMER clana..Oni su non steam klan onako beze samo radi nas da vjezbamo..Negdje oko 8 navece..

nas server je public po ko zna koji put govorim i nema war-ova na njemu ...
Na vrh Go down
Vranja

Vranja

Broj komentara : 20
Mjesto : Banja Luka

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 10:18

shime (citat):
Vranja (citat):

A jbg nisma u toki i nisam mislio da igramo na publik serveru...Jer nisam znao da nemamo vise war server...
Na vrh Go down
Separator

Broj komentara : 132
Mjesto : poznanovec

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 13:04

Vranja (citat):
shime (citat):
Vranja (citat):

A jbg nisma u toki i nisam mislio da igramo na publik serveru...Jer nisam znao da nemamo vise war server...
kad te nije biloooooooooooooooooooo lol!
Na vrh Go down
shime
Admin
shime

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 13:18

nema vise war servera ,preskup je i public sam a ja i aldin ga sami placamo tako da ne planiramo jos war server .....
Na vrh Go down
xxxTRANCExxx

xxxTRANCExxx

Broj komentara : 189
Mjesto : Pula

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 17:15

mogli bi sklepat da oni nadu neki servercic pa da se pucamo il pucate ko vec bude igro Wink Wink bounce bounce bounce bounce
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....   Dogovori oko WAR-ova i Treninga .... - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down

Dogovori oko WAR-ova i Treninga ....
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3